Wiktoria Nestoruk
Wiktoria Nestoruk
adept  • 

Jest pasjonatką mody i szeroko pojętej kultury. Studiuje filologię polską i kształci swój warsztat pisarski. W wolnych chwilach biega po centrach handlowych lub siedzi w pierwszym rzędzie w teatrze. Wieczna romantyczka, która wieczory kocha spędzać z lampką wina i dobrą książką. Na co dzień jest mega pozytywnie nakręconą osobą, która lubi poznawać świat, szokować i zachwycać. Zawsze nosi przy sobie rewolwer zdobiący jej żebra, maksymę dzięki której poznaje siebie, a w najbliższym czasie ma w planach nową dziarę - odbicie swoich ust na szyi. W przyszłości albo przeczytacie jej książkę albo będziecie uważać ją za nową Annę Wintour.

Off – jeden przycisk, który odmieni Twoje życie seksualne

 2 min. czytania
1 listopada 2015

Piątkowy wieczór. Ty i Twój partner leżycie w łóżku, w tle włączony telewizor z kolejnym reality show, ale nie zwracacie na to uwagi. Ty trzymasz w ręku smartfona i robisz zakupy online. Twój ukochany okupuje Facebooka. Kiedy kończycie swój wieczorny smartfonowy przegląd, kładziecie się spać i zapominacie o sobie. Od dawna nie macie życia seksualnego, bo technologia opanowała Wasze umysły.

Konkurs na największego psychopatę

 2 min. czytania
31 października 2015

Witam Państwa w ten cudowny październikowy wieczór! Dziś, specjalnie dla Was przygotowaliśmy zestawienie i wybory na największego psychopatę wszech czasów! Mamy sześcioro kandydatów, a o to wyniki! Zacznijmy od miejsca szóstego! Proszę, bez oklasków... proszę je zostawić dla naszego zwycięzcy!

Kobieciarz, alkoholik, tajny agent. Kim naprawdę był twórca Bonda?

 5 min. czytania
25 października 2015

Obudził się wczesnym rankiem. Przypomniał sobie wczorajszy wieczór z Muriel, jej nagie ciało i ostry, dziki, namiętny seks. Wstał, zapalił cygaro. Przejrzał poranną prasę dotyczącą kolejnych ataków niemieckich bombowców. Następnie zatrzymał się nad pięknym zdjęciem swojego wymarzonego auta. Nalał sobie szkocką i wypił jednym haustem. Wziął prysznic i rozmyślał o kolejnej misji. Ubrał się w elegancki, szykowny garnitur – schował do wewnętrznej kieszonki pióro, broń i zszedł na dół. Schodząc, niespodziewanie spotkał jedną z najpiękniejszych kobiet w swoim życiu. Uśmiechnął się szarmancko i przedstawił. Fleming. Ian Fleming.

Od gorsetu do smokingu. Co kobieta może pożyczyć z szafy swojego mężczyzny?

 7 min. czytania
18 października 2015

Yves Saint Laurent wiedział. To trochę tak, jakby 1966 roku miał wgląd w przyszłość. Swoim „Le Smoking” zrewolucjonizował rynek mody. Ale nie tylko on. Wszystkie zmiany, które następowały, zostawiły trwały ślad w historii mody – pozwoliły dzisiejszej kobiecie zajrzeć do szafy swojego mężczyzny i ukraść z niej kapelusz, muchę, garnitur...

Trochę uśmiechu dla każdego. Najsłitaśniejsze zwierzaki ever

 2 min. czytania
16 października 2015

Masz gorszy dzień? Piątek – weekendu początek, a szef znów truje Ci głowę o wykonanie projektu na jutro? Zostawił Cię chłopak? A może znów wkurzyła Cię twoja zazdrosna dziewczyna? Jest też inna opcja. Może po prostu masz chandrę? Poprawimy Ci humor i pokażemy najcudowniejsze zwierzaki na świecie.