Trochę uśmiechu dla każdego. Najsłitaśniejsze zwierzaki ever

adept

Jest pasjonatką mody i szeroko pojętej kultury. Studiuje filologię polską i kształci swój warsztat pisarski. W wolnych chwilach biega po centrach handlowych lub siedzi w pierwszym rzędzie w teatrze. Wieczna romantyczka, która wieczory kocha spędzać z lampką wina i dobrą książką. Na co dzień jest mega pozytywnie nakręconą osobą, która lubi poznawać świat, szokować i zachwycać. Zawsze nosi przy sobie rewolwer zdobiący jej żebra, maksymę dzięki której poznaje siebie, a w najbliższym czasie ma w planach nową dziarę - odbicie swoich ust na szyi. W przyszłości albo przeczytacie jej książkę albo będziecie uważać ją za nową Annę Wintour.

 2 min. czytania
 0
 20
 16 października 2015
Fot. Flickr
Jednym zdaniem: Piątkowa dawka pozytywnej energii.

Masz gorszy dzień? Piątek – weekendu początek, a szef znów truje Ci głowę o wykonanie projektu na jutro? Zostawił Cię chłopak? A może znów wkurzyła Cię twoja zazdrosna dziewczyna? Jest też inna opcja. Może po prostu masz chandrę? Poprawimy Ci humor i pokażemy najcudowniejsze zwierzaki na świecie.

BOO

I am Boo. The best dog in the world! Boo jest największą gwiazdą Ameryki – daje uśmiech wszystkim wokół. Słodycz sama w sobie, mam ochotę przytulić tego psiaka i nigdy go nie puścić. No przyznajcie... uśmiechnęliście się!

PANDA

Mała panda na zajęciach z fitballu, zamiast ćwiczyć, gryzie piłkę. No wiem, banalne, ale jakie ona ma słodkie oczka. No, jakby się zabrudziła atramentem.

PIGMEJKA

Przyjrzyj się małej Pigmejce czesanej szczoteczką do zębów. Nie mów, że nie chciałbyś jej przytulić i pogłaskać. Zobacz, jaka jest słodka, zmieści Ci się w kieszonce od koszuli!

PIES-eł

Ty pewnie siedzisz sobie wygodnie i czytasz ten wpis. A Pieseł? Utknął w żywopłocie, ale nadal jest szczęśliwy. Zobacz, macha łapkami, jakby pływał.

Fot. pbs.wimg.com

RUDA PANDKA

Czerwona panda to uroczy zwierzak. Ma najfajniejszy puchaty ogon na świecie. Przesyła Ci pozdrowienia z Indii Wschodnich.

Fot. Flickr

SÓWKA LEOSIA

Leosia to sówka, moja przyjaciółka. Kiedy ją poznałam, miałam zły dzień. Ona usiadła mi na ręce i kazała się głaskać. Jest damą, to trzeba przyznać, ale jaką uroczą i kochaną! Sówka Leosia życzy Ci cudownego weekendu!

fot. Wiktoria Nestoruk
Udostępnij na  (20)