O projekcie

Tworzymy zupełnie nowe medium, gdzie codziennie znajdziesz coś ciekawego o otaczającym świecie. Naszą misją jest pisanie inaczej niż wszyscy i działanie jak nikt inny wcześniej. Słuchamy, wyciągamy wnioski, ulepszamy.

Czym różnimy się od innych?

  • Today to nie tylko serwis z codziennie publikowanymi artykułami, ale przede wszystkim społeczność zaangażowanych ludzi: aktywnych w mediach społecznościowych, chętnych do dyskusji o swoich tekstach i kontynuacji poruszanych tematów, reagujących na bieżące wydarzenia.
  • Nasza redakcja jest rozproszona. Każdy autor może tworzyć z dowolnego miejsca na świecie, ale nie dlatego, że tak jest taniej czy wygodniej, tylko dlatego, że dzięki temu jesteśmy w stanie zebrać wiele ciekawych osobowości przez co zaprezentować czytelnikom więcej różnych punktów widzenia, doświadczeń, pomysłów i inspiracji.
  • Mamy inne podejście do artykułów – piszemy prosto, zwięźle i konkretnie. Wszystko to przekazujemy w interesujący i przystępny sposób.
  • W typowych redakcjach praca kończy się na napisaniu i publikacji artykułu. W Today jest inaczej – opublikowanie to dopiero początek. Każdy autor jest zaangażowany w jego rozpowszechnianie i wchodzenie w interakcję z czytelnikami.
  • Nie zamykamy się na konkretne kategorie tematów typu polityka, lifestyle, biznes czy sport – piszemy o wszystkim, co może zainteresować naszych czytelników, zaskakując ich głównie formą.
  • Dbamy o Twój komfort – serwis działa szybko (autorska, wypracowana latami technologia) i wszędzie (specjalna wersja dla urządzeń mobilnych). Poza tym w korzystaniu z serwisu nie przeszkadzają Ci wszędobylskie, agresywne reklamy.