Off – jeden przycisk, który odmieni Twoje życie seksualne

adept

Jest pasjonatką mody i szeroko pojętej kultury. Studiuje filologię polską i kształci swój warsztat pisarski. W wolnych chwilach biega po centrach handlowych lub siedzi w pierwszym rzędzie w teatrze. Wieczna romantyczka, która wieczory kocha spędzać z lampką wina i dobrą książką. Na co dzień jest mega pozytywnie nakręconą osobą, która lubi poznawać świat, szokować i zachwycać. Zawsze nosi przy sobie rewolwer zdobiący jej żebra, maksymę dzięki której poznaje siebie, a w najbliższym czasie ma w planach nową dziarę - odbicie swoich ust na szyi. W przyszłości albo przeczytacie jej książkę albo będziecie uważać ją za nową Annę Wintour.

 2 min. czytania
 0
 71
 1 listopada 2015
pixabay.com
Jednym zdaniem: Artykuł o tym, jak przypomnieć sobie o drugiej połówce, zapominając o smartfonie.

Piątkowy wieczór. Ty i Twój partner leżycie w łóżku, w tle włączony telewizor z kolejnym reality show, ale nie zwracacie na to uwagi. Ty trzymasz w ręku smartfona i robisz zakupy online. Twój ukochany okupuje Facebooka. Kiedy kończycie swój wieczorny smartfonowy przegląd, kładziecie się spać i zapominacie o sobie. Od dawna nie macie życia seksualnego, bo technologia opanowała Wasze umysły.

Kasia i Maciej – małżeństwo z 5 letnim stażem

Wracasz do domu zmęczony po pracy i gonitwie za obowiązkami, włączasz fejsa i sprawdzasz maila. Przeglądasz bez sensu głupie strony internetowe, a następnie oglądasz filmiki na YouTubie. Obok Ciebie leży Twój partner i próbuje pobudzić Twoje myślenie. Głaszcze Cię, zrobił Ci drinka, później włączył romantyczną muzykę. W końcu dzieci wyjechały na weekend do rodziców. W odpowiedzi dostaje „Zostaw mnie. Kasia napisała, nie mam czasu. Później muszę odpisać na maile i zapłacić rachunki. I wyłącz ten jazgot, w co Ty się bawisz?!”

Zuzia i Piotrek, para 20 – letnich studentów

Rodzice wyjeżdżają w delegacje, a Ty masz wolny dom. Zapraszasz do domu dziewczynę i kilka innych osób. Może jakaś mała domówka? Bawicie się, pijecie, robicie selfie, wrzucacie filmiki na Snapchata. Jest zabawa. Kiedy wszyscy wychodzą, siedzisz i przeglądasz Instagram, bo ludzie już zdążyli powstawiać durne zdjęcia z wieczoru. Twoja druga połówka ogarnia, co dzieje się na Snapchacie bo przecież na tym selfie wyszedł na totalnie pijanego. Za chwilę usypiacie z telefonem pod poduszką – po takiej ilości alkoholu jedynym marzeniem jest sen.

Ania i Igor, tworzą związek od 2 lat

Środa, już połowa tygodnia za Tobą. Dziś zaplanowaliście ze swoim partnerem miły spacer we dwoje, a później wspólny seans „Gry o tron”. Jednak nagle w jego telefonie rozbrzmiewa dźwięk powiadomienia na Facebooku. Wchodzi w nowy post kumpla i tracisz faceta na cały wieczór. „Kotku, idę jednak do kumpla, jutro może spędzimy czas wspólnie, dzisiaj mamy co tygodniowe rozgrywki w Fifę na PS – ie”. Tyle go widziałaś.

Może czas to zmienić?

To tylko pare możliwych scenariuszy Waszych wieczorów, które nie doprowadziły do seksu. Nie oszukujmy się: w dzisiejszym świecie pogoni za technologią zapominamy o życiu realnym. Dzień spędzamy w towarzystwie smartfona, laptopa, komputera czy tableta. A gdzie druga osoba?

Jednak to może się zmienić. Wasze życie seksualne odmieni smartfon – takie wnioski płyną z badania przeprowadzonego przez Durexlubs i Siren Mobile. Według podanych informacji ma być to rewolucja. Co trzeba zrobić ze swoim telefonem, żeby Twój seks był lepszy? Jaką aplikację wgrać? Co nacisnąć?

To banalnie proste: OFF

Udostępnij na  (71)Skomentuj