Wiktoria Nestoruk
Wiktoria Nestoruk
adept  • 

Jest pasjonatką mody i szeroko pojętej kultury. Studiuje filologię polską i kształci swój warsztat pisarski. W wolnych chwilach biega po centrach handlowych lub siedzi w pierwszym rzędzie w teatrze. Wieczna romantyczka, która wieczory kocha spędzać z lampką wina i dobrą książką. Na co dzień jest mega pozytywnie nakręconą osobą, która lubi poznawać świat, szokować i zachwycać. Zawsze nosi przy sobie rewolwer zdobiący jej żebra, maksymę dzięki której poznaje siebie, a w najbliższym czasie ma w planach nową dziarę - odbicie swoich ust na szyi. W przyszłości albo przeczytacie jej książkę albo będziecie uważać ją za nową Annę Wintour.

Filmy i seriale o modzie, o których nie miałeś pojęcia

 5 min. czytania
23 listopada 2015

Wstajesz rano i twierdzisz, że nie masz się w co ubrać, a szafa jest pełna nowych rzeczy? Gdy wchodzisz do galerii handlowej, Twoja przyjaciółka nie może wyciągnąć Cię z niej przez 5 godzin? Jesteś na bieżąco z najnowszymi trendami w świecie mody, a każdy fashion week znasz na pamięć? Osobistości w świecie mody masz w jednym placu? W takim razie musisz to przeczytać. Będzie o modzie w filmach i serialach. Ale spokojnie, nie o „Seksie w wielkim mieście”, „Gossip Girl” czy Diabeł ubiera się u Prady. To zupełnie nieoklepane pozycje.

Zaklęcia z Harry'ego Pottera, które przydałyby się w życiu codziennym

 3 min. czytania
21 listopada 2015

Wstajesz rano, nie masz siły zwlec się z łóżka po gazetę. A jakby sama do Ciebie przyleciała? Usiadłeś na swoje okulary przeciwsłoneczne i pęka Ci szybka. Wkurzasz się.A jakby dało się ją naprawić jednym ruchem? Myślisz - niestety niemożliwe. W prawdziwym życiu tak, ale w książce i filmie „Harry Potter ”to normalne, że naczynia same się zmywają, a z jednego końca świata na drugi dzieli nas 30 sekund drogi. Oto mój subiektywny wybór kilku zaklęć, które przydałyby się w życiu codziennym.

Afrodyzjaki. Jedzenie, przyprawy i zapach, które pobudzą Wasze zmysły

 3 min. czytania
3 listopada 2015

W domu cisza. Wchodzisz do salonu, a tam nikogo nie ma. Dalej zaglądasz do sypialni, też pusto. W łazience, też nic. Myślisz, o tym gdzie jest Twój partner. Czyżby nie wrócił jeszcze do domu? Wchodzisz do kuchni. W powietrzu unosi się zapach wanilii i chilli. Czujesz też perfumy – zapach bergamotki. Wokół stołu rozrzucone płatki róż, a na talerzu afrodyzjaki, które odmienią Wasz wspólny wieczór.