Wiktoria Nestoruk
Wiktoria Nestoruk
adept  • 

Jest pasjonatką mody i szeroko pojętej kultury. Studiuje filologię polską i kształci swój warsztat pisarski. W wolnych chwilach biega po centrach handlowych lub siedzi w pierwszym rzędzie w teatrze. Wieczna romantyczka, która wieczory kocha spędzać z lampką wina i dobrą książką. Na co dzień jest mega pozytywnie nakręconą osobą, która lubi poznawać świat, szokować i zachwycać. Zawsze nosi przy sobie rewolwer zdobiący jej żebra, maksymę dzięki której poznaje siebie, a w najbliższym czasie ma w planach nową dziarę - odbicie swoich ust na szyi. W przyszłości albo przeczytacie jej książkę albo będziecie uważać ją za nową Annę Wintour.

Od dzidziusia do dziadziusia, czyli mężczyźni, z którymi randkowałam

 7 min. czytania
12 grudnia 2015

Spotykanie facetów jest jak gra na loterii. Nie wiesz, na co trafisz i czy na pewno spodoba Ci się wygrana. Moje wygrane, nie dość, że po czasie okazują się po prostu dużym błędem, mieszczą się w przedziale wiekowym 4–37 lat. Niemożliwe? A jednak! Mam na imię Vicki i mam 19 lat, a faceci w moim życiu to chyba jakiś żart.

Jestem za gruba. Nienawidzę jeść. Ale nie mów mi, że mam anoreksję

 7 min. czytania
9 grudnia 2015

Była chuda i wysoka. Ważyła może 50 kg. Jechała metrem i rozmawiała ze swoją przyjaciółką o tym, że stara się o przyjęcie do agencji modelingowej. Pomyślałam, że z tym wzrostem i wymiarami ma pewną pracę w tej branży. Dziewczyna kontynuowała rozmowę, ale ja zapamiętałam tylko jedno zdanie. „Wiesz Karo, wydaje mi się, że wyglądam jak pulpa. To dlatego mnie nie przyjęli. Dziś zjadłam połowę banana i jogurt”. Była 23:57.