Tylko u nas

Znajdziesz tu wszystko to czego nie ma nigdzie indziej w Internetach - todayowe formaty i interesujące cykle artykułów.

#TodayPublikuje

Marilyn Monroe cuchnęła – sekrety gwiazdy kina

 7 min. czytania
2 października 2015 

Ikona kina, gwiazda, legenda, seksbomba, supermodelka, czarująca aktorka i tancerka – mogłoby się wydawać, że Marilyn Monroe wiodła idealne życie. Jak to się stało, że miała depresję, bulimię, nadużywała alkoholu i leków nasennych oraz odeszła w wieku 36 lat?

Miejsca niedostępne: prosektorium. Spotkania żywych i umarłych

 3 min. czytania
23 września 2015

Na pewno nie raz zastanawialiście się, jak wyglądają miejsca, do których dostęp mają tylko nieliczni. Czasem ekscytujące, może niebezpieczne, albo straszne – na przykład prosektorium. Dziś opowiem Wam o takim właśnie zakładzie. Czujecie dreszczyk emocji? Bardzo dobrze, bo to dopiero początek.

Jak zrobić krok w przepaść i przeżyć?

 2 min. czytania
21 września 2015

Alpejski szczyt. Stoisz nad przepaścią, dajesz krok do przodu i... nie spadasz? To nie scena z filmu sci-fi, to rzeczywistość. Jest to możliwe dzięki platformie widokowej „Le Pas dans le Vide”, czyli „Krok w otchłań”, która znajduje się na szczycie Aiguille du Midi.

Tinder – ślepa ulica do miłości

 3 min. czytania
19 września 2015

Nie umiem być sama. Nie chcę być już sama. Miłość jest dla mnie najważniejsza w życiu. Dlatego założyłam konto na Tinderze – mówi 24-letnia Magda. Czy na pewno aplikacja dostarczy jej tego, czego potrzebuje?