Piątkowy walec satyryczny: Rada Moniki Bellucci i ostatnia droga Leszka Millera

Redakcja Today
żurnalista
 3 min. czytania
 0
 32
 30 października 2015
Kadr z filmu „Malena"

Czytanie artykułu poniżej poważnie szkodzi tobie i osobom w twoim otoczeniu. Wszystkie przytoczone nazwiska wyróżniły się świeżością umysłu, bezgraniczną głupotą bądź sowitą kopertą dla autora. Pierwszym gratuluję, drugim współczuję, trzecim – dziękuję.

Aleksander Kwaśniewski, polityk

Lewica z wyborów prezydenckich zrobiła wybory miss Polski

Były prezydent Aleksander Kwaśniewski skomentował brak lewicy w przyszłym sejmie. Głównym powodem porażki obarczył wcześniejsze wybory prezydenckie i wystawienie przez SLD kandydatki – Magdaleny Ogórek. Sympatykom lewicy ciężko zapomnieć o pięknej blondynce, bo mimo, że odeszła z polityki, sezon ogórkowy dalej trwa.

Piotr Polak, aktor

Przewiduję nowy złoty wiek dla polskich kabaretów

Mijający tydzień to lawina politycznych komentarzy. Dołączył do nich aktor „Nowego Teatru” - Piotr Polak. Artysta zabrał głos z rzadkim w Polsce ironicznym wdziękiem. Chyba należy mu wierzyć, przez dwa lata występował w kanadyjskim serialu – „Mroczna przepowiednia”.

Paweł Janowski, doktor na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim

Wyszykujemy Tuskowi celę ze stalowymi kratami i pedofilem do towarzystwa

Wygrane wybory przez PiS to dla wielu osób możliwość zrzucenia maski. Jednym z pierwszych którzy to zrobili jest – Paweł Janowski. Teolog, sekretarz generalny polskiego związku katolicko – społecznego, niedoszły ksiądz. Słowo „pedofil” w głosie osoby będącej tak blisko kościoła nasuwa jedną myśl – niedaleko pada jabłko od jabłoni.

Joanna Krupa, modelka

Lubię pokazywać wszystko

Fotomodelka Joanna Krupa znana z tego, że w Ameryce pokazuje polskie cycki, a w Polsce amerykańskie – zdecydowała się na chwilę szczerości. Krupa w rozmowie z jednym z tabloidów mówi: „Ludzie, którzy nas obserwują, muszą się dobrze bawić. Ja lubię pokazywać wszystko.” W takich okolicznościach czekamy na pokaz tego, czego wcześniej nie eksponowała. Szczególnie mózgu.

Leszek Miller, polityk

Polityka to nie zabawa pensjonarek, które wąchają fiołki

To już ostatnie podrygi politycznego życia – Leszka Millera. Autor słów „Mężczyznę poznaje się po tym, że nigdy nie kończy”, chwali się kolejną sentencją. Nie należy traktować jej poważnie. Miller wącha kwiaty – od politycznego spodu.

Robert Moskwa, aktor

Nie stać nas na Amerykę Południową

Robert Moskwa, aktor głównie kojarzony z roli lekarza w „M jak miłość” zwierzył się, że nie stać go na podróż poślubną do Ameryki Południowej. 49 - letni artysta niedawno ożenił się z 22 - letnią tancerką na rurze – Patrycją Cieślak. Jednego w tej sprawie nie rozumiem, kiedy Moskwa nauczył się brazylijskiego aktorstwa?

Rafał Ziemkiewicz, dziennikarz Telewizji Republika

Słuchajcie, zmontujmy ekipę, która pójdzie pukać do „autorytetów” o 6 rano! Paru może się autentycznie porobić.

Rafał Ziemkiewicz demonstruje, że nie jest zdrowo przeżywać orgazm raz na osiem lat. Po wyborczym sukcesie Prawa i Sprawiedliwości prawicowy publicysta najpierw na antenie TV Republika świętował z sylwestrowymi rekwizytami, aby następnie na Twitterze mobilizować kolegów do zemsty na sympatykach byłego rządu. To nie przypadek, że w pogróżkach dziennikarza pojawia się poranna godzina. Ziemkiewicz jest najlepszym przykładem WCZESNEGO etapu rozwoju.

Piotr Marzec „Liroy”, muzyk

Leśne dziadki nie rozumieją młodych

Piotr Marzec, znany jako Liroy został posłem ugrupowania Kukiz 15'. Twórca takich przebojów jak „Jebać mi się chce” czy „Jak tu się nie wkurwić” w jednym z pierwszych wywiadów zaapelował do młodych wyborców: „Trwa rewolucja. Przyłączajcie się!”. Na usta ciśnie się pytanie „Czy świat bardzo się zmieni, gdy z młodych gniewnych wyrosną starzy, wkurwieni?”.

Monica Bellucci, aktorka

Dobrze wyglądam, bo uprawiam dużo seksu

Przychodzi dzień w życiu mężczyzny, gdy trafia w gazecie na wywiad z włoską seksbombą – Monicą Bellucci. Po nim wszystkie rady – jak żyć – dają w łeb. „Co za dużo to nie zdrowo”? Kłamstwo!

Edwin Bendyk, dziennikarz tygodnika „POLITYKA”

Adrian Zandberg stał się symbolicznym zabójcą uśmiercającym politycznie Leszka Millera, ucieleśnienie pierworodnego grzechu postkomunistycznej lewicy. Skoro nie dało się tego zrobić od wewnątrz, potrzebna była interwencja zewnętrzna.

Partia Razem obnażyła brak lewicowości Zjednoczonej Lewicy i wysłała jej polityków na pozasejmową emeryturę. Ojcem zsyłki okazał się Adrian Zandberg – zwycięzca telewizyjnej debaty wszystkich ugrupowań. Co ciekawe Zandberg i liderka ZL – Barbara Nowacka, kiedyś byli parą. To najlepszy dowód na to, że w miłości zwycięża się i przegrywa RAZEM.

Udostępnij na  (32)Skomentuj