Naszym zdaniem

To magiel redakcyjny, na łamach którego wyrażamy swoje opinie na dany temat. Nawet, jeśli są one skrajnie różne.

#TodayOpiniuje

Filmowe rozczarowania roku

 6 min. czytania
23 grudnia 2015

Na niektóre widowiska filmowe w tym roku czekał cały świat (Przykład: „Gwiezdne Wojny”). Część z nich pobijała kolejne rekordy sprzedaży biletów, inne okazywały się finansową klapą. My z kolei prezentujemy te, które nas widzów rozczarowały. Zapraszamy na filmową podróż po 2015 roku.

10 topowych wpisów z fanpage'a

#23. „Bohater”

 3 min. czytania
21 grudnia 2015

Zdania trafiające w sedno to coś, co charakteryzuje „Bohatera”. Postać, która nie wstydzi się mówić wprost o uczuciach i lękach pokochało ponad 50 tysięcy osób. Dlaczego? Prezentujemy 10 „bohaterskich” tekstów.

Szczuj mnie cycem! „Postępowej” lewicy polowanie na popkulturowe czarownice

 6 min. czytania
14 grudnia 2015

Często mówi się dziś o poprawności politycznej gromiącej dorobek światowej kultury. Bezpodstawnie? Każdy, kto stoczył internetową dyskusję z radykalną feministką, wie, że nie. Dowolna reklama wykorzystująca motyw seksu oskarżana jest o uprzedmiotowienie kobiet. Ba! Mój własny projekt, nawiązujący do komiksu „Sin City” raz został posądzony o szczucie cycem, mimo że ów ładny biust ubrany był w stanik i znajdował się na artystycznej fotografii. Wielbiciele kobiecych wdzięków, łączcie się! Oto popkulturowe przypadki doskonałego ich wykorzystania, które usiłuje zabić feministyczne plemię!

Krótka lekcja sztuki (Sorry, ale te obrazy powinieneś znać)

 4 min. czytania
13 grudnia 2015

Już od wczesnych lat szkolnych w naszych elementarzach pojawiają się reprodukcje znanych dzieł. Ile to razy mówiliśmy potem „kurcze, znam to, ale nie mam pojęcia kto jest autorem”? No właśnie. Może tym razem jakieś nazwisko czy tytuł nam w głowie zostanie.

Dlaczego nie chcesz, żeby Twoje życie przypominało komedię romantyczną

 9 min. czytania
2 grudnia 2015

Komedie romantyczne to gatunek filmowy, od którego nie wymagamy za wiele. Ot, prosta historia miłosna z niedostępnym przystojniakiem i dziewczyną, z którą łatwo będziemy mogły się utożsamić. Liczymy na miłosne uniesienia, wzruszenia i happy end z ckliwą piosenką w tle. Jeśli skrycie marzysz o życiu rodem z komedii romantycznej, to naprawdę nic gorszego nie mogłoby Cię spotkać.

Ze mną się nie napijesz? Obalamy argument ostateczny

 5 min. czytania
29 listopada 2015

U cioci na imieninach, na weselu u kolegi czy na spotkaniu integracyjnym – wszędzie tam alkoholu się nie odmawia. Polski sport narodowy, mawiają niektórzy. Dla pozostałych, słabszych zawodników, kac morderca nie ma litości. Ale przecież nikt nam do gardła alkoholu nie wlewa, prawda?

10 topowych wpisów z fanpage'a

#19. „Czytam Pudelka dla komentarzy”

 3 min. czytania
29 listopada 2015

Mimo, iż nikt z was się nie przyzna, na pewno raz na jakiś czas zdarzyło się wam odwiedzić Pudelka. Po dłuższym wgłębieniu się w stronę, można dojść do wniosku, że ciekawsze od proponowanych newsów są komentarze czytelników. Najlepsze z nich serwuje fanpage „Czytam Pudelka dla komentarzy”.