Najdziwniejsze fetysze seksualne

żurnalista

Trzy osoby wcale (nie)boskie: Magda (NIE Magdalena), Marianna i Mangie (dla znajomych). Skończyła studiować dziennikarstwo radiowe, animuje, recytuje oraz imprezuje z dziećmi w wieku przedszkolnym. Namiętnie czyta nowości na rynku wydawniczym i chadza do teatru. Oprócz pracy w projekcie „Today” próbuje wydłużyć swoją dobę o parę dodatkowych godzin oraz uniezależnić się od kawy. Nie słodzi, więc nie miesza. Ma skłonności do nierzeczywistości.

 3 min. czytania
 0
 4
 23 listopada 2015
fot. gratisography.com
Jednym zdaniem: Jakie rzeczy mogą powodować podniecenie seksualne? Odkrywamy tajemnice ludzkiego pożądania.

Każdy człowiek nieco inaczej odczuwa satysfakcję seksualną. Jednych kręci używanie sprzętów kuchennych do miłosnych igraszek, a innych podnieca lizanie jaszczurek. Poniżej znajdziecie subiektywny ranking najdziwniejszych fetyszy, które doprowadzają ludzi do szaleństwa.

#10. Mechanofilia

Widok motorów, rowerów, helikopterów i inne maszyn sprawia, że podniecenie powoli zaczyna rosnąć. Niektóre kraje traktują ten fetysz jako przestępstwo.

#9. Nasolingus

Okazuje się, że części twarzy drugiej osoby także mogą wzbudzać pożądanie. Osoby z fetyszem nasolingusa, uwielbiają ssać czubek nosa swojego partnera.

fot. unsplash.com / Forrest Cavale

#8. Kmismolagnia

Oznacza to, że osoba osiąga orgazm tylko wtedy, kiedy jest łaskotana przez inną osobę. Cóż, ponoć śmiech to zdrowie.

#7. Reptilofilia

Zadowolenie seksualne uzyskuje się poprzez lizanie jaszczurek.

fot. pixabay.com

#6. Formikofilia

Ten fetysz występuje u osób, które uwielbiają czuć pełzające, małe owady na swoim ciele (zwłaszcza w okolicach genitaliów i odbytu).

#5. Hibrystofilia

Ten fetysz oznacza, że człowiek czuje podniecenie seksualne w kontakcie z osobą, która popełniła jakieś poważne przestępstwo. Uważa się, że hibrystofilią dotknięte są częściej kobiety, które były molestowane w dzieciństwie.

pixabay.com

#4. Pseudonekrofilia

Podniecenie uzyskuje się wtedy, kiedy partner podczas stosunku leży cicho i nieruchomo i nie daje żadnych oznak życia. Bywają przypadki, kiedy jedna z osób bierze wcześniej kąpiel w zimnej wodzie, aby schłodzić ciało i dodatkowo wzmocnić „trupie” doznania.

#3. Psychrofilia

Pamiętacie scenę z „Titanica” kiedy Jack zamarzał? Niektórym osobom ta scena mogła przynieść wiele rozkoszy! Ten fetysz łączy się czasem z podnieceniem wynikającym z odczuwania zimna.

fot. youtube.com

#2. Akrotomofilia

Jeden z „drastyczniejszych” fetyszy. Osoba, która go posiada lubi patrzeć na ofiary wypadków, które straciły swoje kończyny.

#1. Oculolinctus

Osobę z tym fetyszem, charakteryzuje czerpanie przyjemności z lizania gałki ocznej partnera. Niektórzy uważają ten fetysz za modę przybyłą do Polski z Japonii. Okuliści sprzeciwiają się tym praktykom, gdyż według nich mogą one poważnie wpłynąć na pogorszenie się stanu wzroku.

fot. gratisography.com

Powyższy ranking pozostawił w Tobie lekki niedosyt? Polecamy film „To właśnie seks”, który przedstawia jeszcze więcej, dziwnych fetyszy:

Udostępnij na  (4)Skomentuj