Męskie ciacha, koty i genitalia. Osobliwe konta na Tumblrze

żurnalista

Trzy osoby wcale (nie)boskie: Magda (NIE Magdalena), Marianna i Mangie (dla znajomych). Skończyła studiować dziennikarstwo radiowe, animuje, recytuje oraz imprezuje z dziećmi w wieku przedszkolnym. Namiętnie czyta nowości na rynku wydawniczym i chadza do teatru. Oprócz pracy w projekcie „Today” próbuje wydłużyć swoją dobę o parę dodatkowych godzin oraz uniezależnić się od kawy. Nie słodzi, więc nie miesza. Ma skłonności do nierzeczywistości.

 3 min. czytania
 0
 4
 30 października 2015

Tumblr może być kopalnią wiedzy na tematy wszelkiej maści: od zdrowego żywienia po męskie genitalia. Poniżej znajdziecie opisy kont, które cieszą się dużą popularnością w Internecie. PS niektóre są dla osób +18, więc... no... ten...

#1

Laura jest osóbką, która na tumblrze umieszcza własne autorskie fotografie. Czym przykuwają uwagę jej prace? Motywem śmierci, który pojawia się niemal wszędzie. Makabresku lubuje się w martwych zwierzętach. Często zestawia je z bladymi, onirycznymi dziewczętami, które zdają się niemal nierealne, a byle wiatr zdolny jest je przewrócić. Kruchość, delikatność i strach.

#2

Coś fajnego dla wszystkich pań: sexy faceci zestawieni z uroczymi kotkami. Zabawne pozy futrzaków i przystojni mężczyźni połączeni w finezyjną całość. Nie wiadomo tylko, kto na tych zdjęciach wychodzi lepiej... ;)

#3

Claymate_Creatures to wyjątkowe fotografie przedstawiające własnoręcznie zrobione lalki i różne przedziwne stwory. Ich autorka Daria Lapto, ma 22 lata i pochodzi z Rosji. „Każda lalka jest zrobiona z naturalnych tkanin, dodałam do nich także miłość i czułość”.

#4

Okej, teraz przyszła kolej na pana, który... nie wstydzi się obnażać przed milionami odbiorców. Dosłownie. Mowa o „Things My Dick Does” – konto, na którym cyklicznie pojawiają się zdjęcia genitaliów pewnego gentlemana. Żeby było zabawniej, autor dorobił „swojemu przyjacielowi” osobowość: dorysował mu oczy, usta, ręce i osadził w przeróżnych sytuacjach życiowych.

#5

A teraz coś dla wielbicieli tzw. foodporn. Autorką zdjęć jest Betty pochodząca z USA, na co dzień zajmująca się fotografią ślubną. Na Tumblrze postanowiła pokazać swoją inną pasję – gotowanie i połączyć ją z pracą, czyli z robieniem zdjęć. Jej projekt to fotografowanie jedzenia i opowiadanie historii poprzez dołączane przepisy.

Udostępnij na  (4)Skomentuj