Garść pomysłów na randkę dla Niego i dla Niej

żurnalista

Trzy osoby wcale (nie)boskie: Magda (NIE Magdalena), Marianna i Mangie (dla znajomych). Skończyła studiować dziennikarstwo radiowe, animuje, recytuje oraz imprezuje z dziećmi w wieku przedszkolnym. Namiętnie czyta nowości na rynku wydawniczym i chadza do teatru. Oprócz pracy w projekcie „Today” próbuje wydłużyć swoją dobę o parę dodatkowych godzin oraz uniezależnić się od kawy. Nie słodzi, więc nie miesza. Ma skłonności do nierzeczywistości.

 3 min. czytania
 5
 8
 27 października 2015
fot. pixabay.com

Rutyna w związku? A może partner nalega, abyście „wreszcie zrobili coś innego”? Poniżej znajdziecie pomysły na to, w jaki sposób fajnie spędzić razem czas.

Dla niej

#Salsoteka

Większość dziewczyn lubi taniec, a jeśli może to robić ze swoim facetem – tym lepiej. Weź ją na salsotekę – wcale nie trzeba tu umieć tańczyć salsy. Na sali często są instruktorzy, którzy uczą podstaw tego tańca. Nawet jeśli nie jesteś królem szalonych ruchów przy dźwiękach muzyki, taki wspólny wysiłek zbliży Was do siebie. Warto.

#Wspólne czytanie

Nie musisz być amatorem wysokiej literatury, żeby spędzić z ukochaną czas w literackim klimacie. Weźcie jakąś fajną książkę i czytajcie dialogi z podziałem na role. Nawet „Pięćdziesiąt twarzy Greya” może nabrać dzięki temu nowego wymiaru. Może Wasza wersja okaże się lepsza od oryginału? A jeżeli nie, to przynajmniej będziecie mieć niezły ubaw ;)

#Kino w domu

Twoja luba uwielbia oglądać filmy przytulona do Twego torsu? Spraw, by zwykły, domowy seans zmienił się w wydarzenie nieco ciekawsze. Wypożycz rzutnik, zorganizuj kawałek białej ściany i do dzieła! Koniecznie wybierz film, który jej się spodoba, ale który jednocześnie nie sprawi, że uśniesz po pięciu minutach. Możesz też zrobić popcorn lub grzańca z piwa czy wina.

#Pornfood

facebook.com/Ladacznica

Pewnie nie chce ci się stać cały dzień przy garach i pichcić kolacji, zgadza się? Nie musisz. Jednak coś dziewczynie do jedzenia fajnie dać (patrz obrazek wyżej). Nie tylko droga do serca mężczyzny wiedzie przez żołądek. Owoce, bita śmietana, jakieś lekkie, biszkoptowe ciasto... W najgorszym wypadku zamów coś z dowózką do mieszkania.

#Weekend w Spa

Chyba żadna kobieta nie odmówi zabiegów pielęgnacyjnych połączonych z masażem i ciepłymi kąpielami. To prawdziwy raj na ziemi, który także panom może sprawić wiele frajdy, szczególnie jeśli na co dzień nie macie okazji oglądać się w strojach kąpielowych.

Dla niego

#Bitwa na dubbingi

Fajna alternatywa dla chłopaków, którzy niekoniecznie czują się dobrze w garniturze, siedząc na widowni teatralnej. „Bitwy na dubbingi” to wydarzenie organizowane zwykle przez małe grupy teatru improwizowanego. Podczas „bitwy” osoby zaproszone do wydarzenia (często są to ludzie związani w jakiś sposób z kulturą) dubbingują na żywo fragment filmu, który widzą pierwszy raz w życiu. Wygrywa ta osoba, która wywoła na widowni największy aplauz. Świetna dawka dobrego humoru gwarantowana!

#Maraton po barach

Twój facet jest smakoszem piwa, ale znudziło się Wam chodzenie wciąż do tego samego baru? Sprawa jest prosta. Sporządź mapkę i oznacz na niej knajpy, w których nigdy nie byliście. Razem ruszcie w (lekko) alkoholową podróż niezbadanymi uliczkami Waszego miasta. Zdziwicie się, ile fajnych miejsc można w ten sposób poznać. Przestroga dla nieumiarkowanych: podczas maratonu lepiej pijcie w każdym miejscu jedno piwo na pół. Inaczej Wasza wędrówka może się skończyć już na trzecim barze ;)

#Trip

Nie macie hajsu na ekskluzywne wycieczki do ciepłych krajów? Nic nie szkodzi. Wybierzcie na dworzec PKP i kupcie bilety na pierwszy pociąg do miejscowości położonej nie dalej niż 70 km. Może nie będzie to zwiedzanie Rzymu w środku słonecznego lipca, ale taka mini wycieczka też może być fajna. PS Spakuj wcześniej trochę jedzenia, bo gdy porwiesz chłopaka „tak jak stoi” i na dodatek przed obiadem... może nie być za wesoło ;)

#Weź go na gokarty

Ściganie się samochodami może być niezłą frajdą! Myślisz, że tylko dla niego? Niekoniecznie. Zróbcie konkurs na najszybsze przejechanie okrążenia. Wygrana osoba będzie musiała przez dobę spełniać zachcianki tej drugiej. WSZYSTKIE. To co? Zmotywowani?

#Rozebrana randka

facebook.com/Ladacznica

Opcja dla dziewczyn trochę bardziej odważnych. Wystarczy zrzucić ubrania i... np. pograć w scrabble. Jeżeli podczas gry dodatkowo będziesz układać na planszy „ciekawe” słowa, randka może nabrać jeszcze większych rumieńców.

Fajnie czasem porobić z partnerem coś innego niż zwykle. Za oknem ciemno i zimno, co nie napawa entuzjazmem do wychodzenia z domów i odmrażania sobie kończyn. Spróbujcie wykorzystać jakiś sposób z listy powyżej albo sami wymyślcie coś kreatywnego. Ten jesienno-zimowy okres może być naprawdę ciekawy.

Udostępnij na  (8)Zobacz komentarze (5)