„Czasem się mylę, żeby nie wyjść z wprawy” – Memy Marty Frej na topie

żurnalista

Trzy osoby wcale (nie)boskie: Magda (NIE Magdalena), Marianna i Mangie (dla znajomych). Skończyła studiować dziennikarstwo radiowe, animuje, recytuje oraz imprezuje z dziećmi w wieku przedszkolnym. Namiętnie czyta nowości na rynku wydawniczym i chadza do teatru. Oprócz pracy w projekcie „Today” próbuje wydłużyć swoją dobę o parę dodatkowych godzin oraz uniezależnić się od kawy. Nie słodzi, więc nie miesza. Ma skłonności do nierzeczywistości.

 4 min. czytania
 0
 5
 19 grudnia 2015
Marta Frej
Jednym zdaniem: Świat oczami współczesnej artystki. Lepiej wiedzieć co w sztuce piszczy!

Upływający rok 2015 spokojnie można nazwać „rokiem dobrych memów”. A to między innymi za sprawą pewnej artystki, która swoim talentem zdobi galerie sztuki (i nasze facebookowe tablice). Zobaczcie o co tyle hałasu!

Marta Frej jest Częstochowską artystką, absolwentką łódzkiej ASP. Znana jest ze swoich lifestylowych memów, ale również z organizacji festiwalu ART.eria. Jej prace cieszą się dużym zainteresowaniem nie tylko w rodzinnej Łodzi, ale również w całej Polsce.

Prace artystki pokazują naszą szarą codzienność, skupiają się na problemach społecznych i politycznych. Każda z prac stworzona jest w taki sposób, aby w dość ironiczny sposób ukazać otaczający nas świat.

Frej dociera do samego źródła problemów, patrzy szerzej i głębiej niż wszyscy ludzie, w zabawny sposób potrafi przekazać odbiorcom to, o czym wiedzą wszyscy, ale boją się powiedzieć na głos.

Marta Frej bawi, ale również UŚWIADAMIA.

Delikatna Autoironia

Posted by Marta Frej on 27 maja 2015

Co tam, Panie, w polityce?

Taka sytuacja...

Moja i Twoja nadzieja

Kochane, Kochani, głowy do góry :D

Posted by Marta Frej on 26 październik 2015

Zawody przyszłości?

Galerianeczki

i dzięki Bogu!

Na dzień dobry - TVN

Spoko, każdemu się zdarza!

Klucz do sukcesu to doceniać siebie ;)

Głodnemu chleb na myśli

Pieski Hollywood

kolejna ilustracja dla VUMAGA http://vumag.pl/sylwetki/marta-frej-i-nic-smiesznego,63755.html

Posted by Marta Frej on 12 września 2014
Udostępnij na  (5)Skomentuj