Magda Sierocińska
Magda Sierocińska
żurnalista  • 

Trzy osoby wcale (nie)boskie: Magda (NIE Magdalena), Marianna i Mangie (dla znajomych). Skończyła studiować dziennikarstwo radiowe, animuje, recytuje oraz imprezuje z dziećmi w wieku przedszkolnym. Namiętnie czyta nowości na rynku wydawniczym i chadza do teatru. Oprócz pracy w projekcie „Today” próbuje wydłużyć swoją dobę o parę dodatkowych godzin oraz uniezależnić się od kawy. Nie słodzi, więc nie miesza. Ma skłonności do nierzeczywistości.

Robby Cavanaugh i jego pełna emocji fotografia eksperymentalna

 3 min. czytania
18 stycznia 2016

„Moim celem jest to, aby wyjść poza rzeczywistość, którą wszyscy widzimy, którą wszyscy czujemy”. Robby Cavanaugh jest fotografem – samoukiem. Obecnie stacjonuje w Południowej Kalifornii. Jego prace zyskały duże uznanie na arenie międzynarodowej. 2015 rok pozwolił mu wejść na wyżyny własnej twórczości, czego efektem było wiele nagród i publikacji.

Czym jest osobowość

 4 min. czytania
15 stycznia 2016

Często słyszymy teksty w stylu: „Jaką on ma wspaniałą osobowość!”. Ale co to oznacza w praktyce? Co sprawia, że otaczający nas ludzie (a także my sami!) jesteśmy wyjątkowi?

Ciekawe gadżety, które umilą Ci życie

 3 min. czytania
10 stycznia 2016

Czasem nawet drobne przedmioty użytkowe, które wprowadzimy do naszego życia, mogą sprawić wiele radości. Dajmy sobie szansę na poprawę humoru i sprawmy, aby nasze życie było radośniejsze!