Kornelia Mielczarek
Kornelia Mielczarek
żurnalista

Zodiakalny strzelec, który zgodnie z horoskopowym opisem nie może wysiedzieć na miejscu. Obywatelka świata. Recenzentka i newsmenka filmowa, z zawodu i pasji marketingowiec. Sweet sexteen obchodzi co roku. Aby ją znaleźć nasłuchujcie chrupania popcornu w sali kinowej, bądź wypatrujcie rozwianych włosów na lokalnym ryneczku, wśród sezonowych produktów.

Gwiazdy na wyciągnięcie ręki – zespół LemON dał koncert w pokoju, a my tam byliśmy!

 3 min. czytania
3 grudnia 2015

Popularność zdobyli w 2012 roku, kiedy pojawili się w talent-show Polsatu „Must Be The Music”. Wygrali. I – w odróżnieniu od wielu zwycięzców podobnych programów – dopiero rozpoczęli prawdziwą muzyczną ofensywę. Bilety na ich koncerty schodzą na pniu, a piosenki podbijają listy przebojów i serca fanów. Być na ich kameralnym występie w pokoju – marzenie. My je spełniliśmy!

Dlaczego nie chcesz, żeby Twoje życie przypominało komedię romantyczną

 9 min. czytania
2 grudnia 2015

Komedie romantyczne to gatunek filmowy, od którego nie wymagamy za wiele. Ot, prosta historia miłosna z niedostępnym przystojniakiem i dziewczyną, z którą łatwo będziemy mogły się utożsamić. Liczymy na miłosne uniesienia, wzruszenia i happy end z ckliwą piosenką w tle. Jeśli skrycie marzysz o życiu rodem z komedii romantycznej, to naprawdę nic gorszego nie mogłoby Cię spotkać.

Ze mną się nie napijesz? Obalamy argument ostateczny

 5 min. czytania
29 listopada 2015

U cioci na imieninach, na weselu u kolegi czy na spotkaniu integracyjnym – wszędzie tam alkoholu się nie odmawia. Polski sport narodowy, mawiają niektórzy. Dla pozostałych, słabszych zawodników, kac morderca nie ma litości. Ale przecież nikt nam do gardła alkoholu nie wlewa, prawda?

Zabawy ze śmiercią. Ekstremalne przykłady igrania z losem

 3 min. czytania
20 listopada 2015

Jeśli przechodzenie na czerwonym świetle, to dla Was codzienność, a cynamon łyżką połykacie bez mrugnięcia okiem, to prawdziwe z Was kozaki. Mała adrenalina nikomu nie zaszkodzi, ale ryzykowanie życiem dla zabawy to level hard, po którym możemy nie mieć już nic więcej do przejścia. Poznajcie niebezpieczne rozrywki, których nie warto powtarzać.