Kornelia Mielczarek
Kornelia Mielczarek
żurnalista

Zodiakalny strzelec, który zgodnie z horoskopowym opisem nie może wysiedzieć na miejscu. Obywatelka świata. Recenzentka i newsmenka filmowa, z zawodu i pasji marketingowiec. Sweet sexteen obchodzi co roku. Aby ją znaleźć nasłuchujcie chrupania popcornu w sali kinowej, bądź wypatrujcie rozwianych włosów na lokalnym ryneczku, wśród sezonowych produktów.

Co oprócz lampek choinkowych warto włączyć w te święta

 5 min. czytania
24 grudnia 2015

Jeśli wszystkie kolędy zostały zaśpiewane, a prezenty rozpakowane, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby przyjemny seans filmowy wprowadził nas jeszcze bardziej w świąteczny nastrój. Mamy sprawdzoną listę hitów na ten wyjątkowy czas. I nie, tym razem nie porozmawiamy o Kevinie.

Kontrowersje wokół premiery VII epizodu „Gwiezdnych Wojen”

 6 min. czytania
17 grudnia 2015

Fani „Gwiezdnych Wojen” łączcie się, po dekadzie czasu nadeszła premiera kolejnej części sagi! Wokół najnowszej odsłony, która wchodzi do polskich kin 18 grudnia, krąży jednak sporo wątpliwości. Jeśli jeszcze nie jesteś wielbicielem serii, to koniecznie przeczytaj, co tak niezwykłego jest w tym filmowym fenomenie, że miliony ludzi na całym świecie odliczają godziny do premiery „Przebudzenia Mocy”.

Nie dajmy się oszukać. Kilka porad jak kupować zdrowo i świadomie

 5 min. czytania
13 grudnia 2015

W czasie ostatnich lat zmienił się nasz stosunek do prowadzenia zdrowego trybu życia. Wstajemy wcześniej, aby porannym bieganiem dodać sobie energii, częściej sięgamy po mniej przetworzoną żywność, zwracamy uwagę na to, co jemy, czytamy etykiety. Niestety modę na aktywny i zdrowy tryb życia wykorzystują koncerny i czerpią zyski z naszej niewiedzy.

Ostatnia noc wolności. Tej imprezy nie zapomnisz do końca życia

 3 min. czytania
6 grudnia 2015

Koniec bycia singlem obchodzi się hucznie. Choć opowieści z ostro zakrapianych wieczorów kawalerskich, przed którymi drżały przyszły panny młode, są zazwyczaj mocno podkoloryzowane, to ostatnia noc przed ślubem nadal kojarzona jest stereotypowo z szansą na potencjalną zdradę. Na szczęście moda na oryginalne spędzenie tego specjalnego wieczoru wypycha z obiegu kluby ze striptizem.