Adrian Jabłoński
Adrian Jabłoński
żurnalista  • 

Miłośnik muzycznych festiwali, folk metalu, ale muzyki filmowej i nieco spokojnejszej. Student Łódzkiej Szkoły Filmowej i przyszły kierownik produkcji (i oby producent!). Pasjonat nowinek telewizyjnych oraz filmowych, a do tego fan polskiego kina i animacji. Prywatnie fan internetowych wpisów Magdy Gessler i imprezowy wodzirej. Redaktor tvnfakty.pl, a teraz również Today.pl. Łodzianin z energią i ciekawymi pomysłami.

10 topowych wpisów z fanpage'a

#5. „Mnie śmieszy”

 3 min. czytania
28 października 2015

Celebryci uwielbiają dzielić się swoim życiem na portalach społecznościowych. W Internecie nic nie ginie, a zdjęcie gwiazd przy odpowiednim podpisie potrafią wywołać prawdziwą burzę. Jak ze sławą radzi sobie profil „Mnie śmieszy”? Oto 10 najlepszych postów z ich strony.

Zanim zostali popularni, występowali w teledyskach

 4 min. czytania
25 października 2015

Światła, czerwony dywan i setki paparazzi. Aby dojść na szczyt popularności, gwiazdy musiały przejść długą i niełatwą drogę, która często zaczynała się od udziału w teledyskach. Oto 5 polskich sław, których początki do łatwych nie należały, a klipy, w których zagrały, chciałyby pewnie usunąć ze swojego życiorysu.

Czy na Majorce znajdziemy orki?

 3 min. czytania
16 października 2015

Na Majorce, największej hiszpańskiej wyspie na Morzu Śródziemnym, znajdziemy plaże piaszczyste, kamieniste, ukryte w górach, takie rozciągające się na kilkanaście kilometrów. Oto trzy, których nad polskim morzem nie znajdziecie. Na Majorce pominąć ich jednak nie można.

Daniel Radcliffe jako Syriusz Black? Kto zagrałby w remake’u „Harry’ego Pottera” za 20 lat?

 3 min. czytania
15 października 2015

Filmowa seria „Harry Potter” zakończyła się w 2011 roku, po 10 latach dostarczania magii na ekranach kin. Już za rok ponownie wkroczymy do świata wykreowanego przez J.K. Rowling dzięki ekranizacji „Fantastycznych zwierząt i jak je znaleźć”. W świecie reebotów, sequeli i prequeli nowa wersja „Harry’ego Pottera” jest jedynie kwestią czasu. Jak mógłby wyglądać remake popularnej serii za 20 lat?